sinema reklamı reklamverenlerin yüzünü güldürüyor
17
post-template-default,single,single-post,postid-17,single-format-link,bridge-core-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

sinema reklamı reklamverenlerin yüzünü güldürüyor

türkiye’nin her noktasında sinema salonları bulunan dev sinema işletmecisi ”cinemaximum” ile 2016 yılında yapmış olduğumuz ve halen devam eden işbirliği sonucu; işini büyütmek isteyen işletmelerin reklamlarını beyaz perdeye taşıyoruz. özellikle kış aylarında hareketlenen sinema sektörü önemli yapımlara ev sahipliği yaparak gişe rekorları kırıyor. prodüksiyon ekibimiz tarafından çözüm ortağı olduğumuz işletmelerin tanıtımına destek sağlaması amacıyla, işletmelerin hedef kitlelerine yönelik hazırlanan özel ve hassas reklam filmlerini salonları doldurup taşıran en yeni sinema filmlerinin film önü ve devre aralarında yayınlayarak yüksek geri dönüşümler elde ediyoruz.

gişe rekorları kıran sinema filmlerinde izleyiciler dev ekrana odaklanmışken ekranda işinizi anlatan reklamlar izlesin. bir taşla iki kuş; markanız akıllara kazınırken, yüksek geri dönüşümün tadını çıkarın.

cinemaximum işbirliğimiz sayesinde reklam filmlerimiz beyaz perdede yayınlanırken, öte yandan ülke genelindeki istenilen tüm sinema salonlarında gerçekleştirebildiğimiz ”bilet kabı” (flayer) uygulaması ile; satılan tüm biletlerin kaplarında (ön yüzü) reklam görsellerimiz yer alabiliyor, ayrıca bu gelişmiş sinema salonlarının bekleme alanlarına konumlandırılan ayaklı reklam panoları ile ürün veya hizmetinizi dikkat çekici görsellerle sinemaseverler ile buluşturabiliyoruz.

No Comments

Post A Comment